Świat muzyki żegna zasłużoną nauczycielkę: Irena Gerlach odeszła
Z wielkim smutkiem informujemy o odejściu na zawsze Ireny Gerlach. Była to osoba niezwykle oddana swojej pracy, która przez wiele lat z pasją uczyła gry na fortepianie. Upamiętniła swoje nauki w ścianach tak renomowanych instytucji jak Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia, a także Społeczne Ognisko Muzyczne zlokalizowane w Oleśnicy. Również mieszkańcy Bierutowa mieli okazję czerpać z jej muzycznego doświadczenia.
Żegnanie tej wybitnej pedagog muzycznej nastąpi 18 grudnia. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się o godzinie 12.30 i odbędzie się na oleśnickim cmentarzu przy ulicy Wileńskiej. To tam, w atmosferze smutku ale i wdzięczności za wszystko co zrobiła dla świata muzyki, będziemy mogli pożegnać panią Irenę Gerlach.

Nowa kadencja dyrektorów sycowskich szkół – gratulacje i życzenia sukcesów!
Zakończenie roku szkolnego w Dziadowej Kłodzie: święto talentów i nagród dla najmłodszych
Zmienione godziny zajęć w Szkole Podstawowej w Dobroszycach z powodu upałów
80-lecie Zespołu Szkół w Bierutowie: Wspomnienia i spotkania pokoleń
Dołącz do Żłobka Bąbel w Międzyborzu – rekrutacja trwa!
1,4 mln zł na nowe przedszkola w Gminie Syców!